Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/server211105/ftp/annais.pl/wp-includes/post-template.php on line 293

«

»

Wrz 11 2012

Spotkanie autorskie na Targach Książki 2012

Spotkanie autorskie na Targach Książki 2012

 

Moje trzecie w tym roku spotkanie autorskie odbyło się 7 września pod egidą WSZOP w ramach Targów Książki 2012 w katowickim spodku i było zatytułowane: „Nazywają to miłością, czyli poetyckie zmaganie z konfliktem płci Katarzyny Młynarczyk i Annais ilustrowane fotografiami Marcina Kusidło i Moniki Pieczki”.

Było to dla mnie nie lada przeżycie: występować razem ze znaną śląską poetką, a w dodatku być gościem Targów Książki, imprezy kulturalnej, na którą zaproszono wiele znanych autorów. A pośród nich ja, jeszcze debiutantka, spięta, zdenerwowana, ale bardzo szczęśliwa… Od początku towarzyszyła mi „magiczna” plakietka Gościa Targów Książki; dzięki niej poczułam się przez chwilę jak ktoś naprawdę wyjątkowy…

Publiczność przyjęła nas i nasze wiersze ciepło i życzliwie, a towarzysząca spotkaniu wystawa aktów inspirowanych naszą poezją spotkała się również z dużym zainteresowaniem. Atmosfera była niezwykle sympatyczna.

Podczas całych Targów Książki 2012 (7-9 września) na stoisku WSZOP można było zakupić moją książkę, jak również książki Katarzyny Młynarczyk. Obecnie zostało jeszcze kilka egzemplarzy Arachnologii w edycji niebieskiej: 37 wierszy na 70 stronach w twardej okładce, posłowie Leszka Żulińskiego oraz opinie Jacka Golonki i dr Katarzyny Krzan. Mój tomik poezji można jeszcze nabyć w bibliotece WSZOP w Katowicach przy ul. Bankowej 8.

Dziękuję wszystkim osobom, które zjawiły się na spotkaniu, było mi niezwykle miło spędzić z Państwem ten niezapomniany czas!

TG Facebook Comments

You are not authorized to see this part
Please, insert a valid App IDotherwise your plugin won't work.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Plugin from the creators ofBrindes :: More at PlulzWordpress Plugins
  • Facebook
  • GoldenLine
  • LinkedIn
  • Nasza Klasa
  • Grono
  • Blip
  • Twitter
  • YouTube